Web de l'IES Antoni Llidó

Ací podreu trobar les instruccions dels professors als alumnes mentre dure el periode d'aïllament

Departament d'Anglés

Agustín Miró (Anglés)

Agustín Miró 2a entrega(Anglés)

Carmen Arabí (Anglés)

Eva Jover (Anglés)

Pepa Mut (Anglés) - NOU

Vicenta Ivars (Anglés)

Maite Cholbi (Anglés)

Departament d'Alemany

Marta Fernández (Alemany) - Document en castellà

Marta Fernández (Alemany) - Document en valencià

Departament de Biologia i Geologia

Montse Vázquez - substitueix a Albert Pérez (Biologia)

Sebastià Salort (Biologia i Geologia)

Ana Montoya (Biologia i Geologia)

Departament de Castellà

Empar Ferrer (Castellà)

Catalina Luque (Castellà)

Teresa Torres (Castellà)

Maria Angeles Camarasa (Castellà)

Maria Angeles Camarasa 2a entrega(Castellà)

Teresa Beneito (Castellà)

Departament d'Economia

Aina Moragues (Economia)

Aina Moragues (Economia)

Departament d'Educació Física

Edu Aznar (Educació Física)

Josefina Riera (Educació Física)

Juanvi Moreno (Educació Física)

Departament d'Educació Plàstica i Visual

Manolo Fornés (Plàstica)

Patricia Escutia (Plàstica)

Patricia Escutia (Plàstica)

Paola Soriano (Plàstica)

Departament d'Electricitat i Electrònica

Raúl Sanchis (Electricitat i Electrònica)

Víctor Barber (Electricitat i Electrònica)

Departament de Física i Química

Toni Ferrer 1 (Física i Química)

Maria Vidal (Física i Química)

Esther Galbis (Física i Química)

Toni Ferrer 2 (Física i Química)

Departament de Geografia i Història

Alfred Serrano (Geografia i Història)

Vicenta Ros (Geografia i Història)

Departament de Grec

Lucía Cervera (Grec)

Departament d'Informàtica

Juan Perelló (Informàtica Batxillerat)

Departament de Llatí

Remei Baldó (Llatí) - Document en castellà

REmei Baldó (Llatí) - Document en valencià

Departament de Matemàtiques

Paqui Crespo (Matemàtiques)

Teresa Arabí (Matemàtiques)

Ximo Sastre (Matemàtiques)

Ximo Sastre 2a entrega(Matemàtiques)

Departament de Música

Carles Femenia (Música)

Quico Moragues (Música)

Departament de Religió

Antonio Acosta (Religió)

Antonio Acosta 2a entrega (Religió)

Departament de Tecnologia

Toni Fort (Tecnologia)

Cinta Rodríguez (Tecnologia) - Document en castellà

Cinta Rodríguez (Tecnologia) - Document en valencià

Yolanda Vicedo (Tecnologia)

Toni Soler (Tecnologia)

Departament de Valencià

Carmen Sendra (Valencià)

Adrián Llobell - substitueix a Nicolau Giner (Valencià)

Josep Palomares (Valencià)

Teresa Arabí (Valencià)

Voro Gómez (Valencià)

Anna Morell (Valencià)